Виробники кондитерської та снекової продукції на виставці ISM 2024

З 28 січня по 31 січня в місті Кельн, Німеччина проходила виставка солодощів та снеків ISM Cologne.

Виставка ISM впродовж 50 років є найважливішою подією для фахівців кондитерської галузі та найбільшою міжнародною виставкою у сфері кондитерської та снекової промисловості у світі.

Протягом попередніх років тематика виставки ISM розширилась завдяки новій тематиці. Серед нових тем – солодкі снеки, м’ясні та рибні снеки, фруктові та овочеві снеки, мюслі, мед, джеми, чай, кава.  Але свої позиції також міцно тримають і шоколадні вироби, цукерки, бісквітні вироби, десерти тощо.

За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) десять українських компаній, зокрема, учасники Асоціації «Укркондпром», які виготовляють кондитерські вироби та снеки, представили свою продукцію на національному спільному стенді виставки ISM.

Учасники національного стенду презентували різноманітний спектр продукції: починаючи з класичних кукурудзяних паличок (ПрАТ «Дніпровський комбінат харчових концентратів»), печива з зефірним оздобленням ( ТОВ «Інверт»), шоколадних батончиків (АТ «Житомирські ласощі»), біскітного печива «Яффа» (ТОВ «Солодка Долина») та печива-сендвіч (ТОВ «Домінік Ко»); закінчуючи такими виробами як: печиво без глютену та лактози (ПП «Будьмо Здорові», ТМ «Smakuli»), шоколадні вироби ручної роботи з керобу (ТОВ «Leopol»), закарпатська пастила (ТОВ «OGO FOOD»), сирні снеки (ТОВ «Prime Sneck») та льодяники різноманітної форми із сублімованими фруктами (ТМ «LOL&POP»).

Представники компаній національного стенду також ознайомлювалися із новаціями та трендами в кондитерській та снековій галузях, та провели понад сотень перемовин з потенційними міжнародними байерами, постачальниками сировини та інгредієнтів, які відвідували виставку ISM.

Після повернення в Україну учасники національного стенду поділилися своїми враженнями, зокрема, менеджер з експорту ТОВ «Інверт» Олена Кліщ зазначила: «Ця виставка дала нам ще одну можливість показати Європі ,що українські компанії слідкують за світовими тенденціями у сфері кондитерських виробів та можуть гідно представити Україну у цій сфері. Нові знайомства, нові ідеї, нове натхнення…. Це все те, заради чого ми відвідали цю виставку!».

В свою чергу, Людмила Сіденко, директор АТ «Житомирські ласощі», подякувала GIZ за можливість представляти компанію на виставці ISM, а також за допомогу та надання всього необхідного для проведення зустрічей з потенційними та діючими партнерами в комфортних умовах та теплій атмосфері.

Осторонь не залишилися і представники ПрАТ «Дніпровський комбінат харчових концентратів»: «Ми були раді представити європейським мережам магазинів та дистриб’юторам продуктів харчування свою продукцію: кондитерські вироби (трубочки, батончики, подушечки, вафлі), кукурудзяні палички, солоні снеки, сухі сніданки, супи миттєвого приготування, панірувальні сухарі, кава, кавові напої, какао, киселі. Розширення можливостей співпраці є важливим аспектом стратегії розвитку нашого підприємства»-повідомив директор департаменту продажів Олександр Криволап.

Також своїми враженнями від виставки ISM поділилася директор ПП «Будьмо здорові» (ТМ «Smakuli») Руслана Римарська: «Наше підприємство вперше брало участь у такі масштабній виставці.  Дуже ефективною була підготовка до виставки, котра включала навчальні вебінари, опрацювання матеріалів на платформі IPD та виконання домашнього завдання щодо формування цінової та унікальної торгової пропозиції, а також презентації компанії. Важливим успішним елементом підготовки була робота консультантів, котрі організовували в2в зустрічі. Під час виставки ми отримали багато схвальних відгуків про нашу продукцію від відвідувачів стенду, та провели 13 попередньо спланованих b2b зустрічей. Вдячні Асоціації та особисто Олександру Балдинюку за створення такої можливості для нашого підприємства».

Нет ответов пока

Залишити відповідь