Архів категорії 'ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ'

Виробники кондитерської та снекової продукції на виставці ISM 2024

З 28 січня по 31 січня в місті Кельн, Німеччина проходила виставка солодощів та снеків ISM Cologne.

Виставка ISM впродовж 50 років є найважливішою подією для фахівців кондитерської галузі та найбільшою міжнародною виставкою у сфері кондитерської та снекової промисловості у світі.

Протягом попередніх років тематика виставки ISM розширилась завдяки новій тематиці. Серед нових тем – солодкі снеки, м’ясні та рибні снеки, фруктові та овочеві снеки, мюслі, мед, джеми, чай, кава.  Але свої позиції також міцно тримають і шоколадні вироби, цукерки, бісквітні вироби, десерти тощо.

За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) десять українських компаній, зокрема, учасники Асоціації «Укркондпром», які виготовляють кондитерські вироби та снеки, представили свою продукцію на національному спільному стенді виставки ISM.

Учасники національного стенду презентували різноманітний спектр продукції: починаючи з класичних кукурудзяних паличок (ПрАТ «Дніпровський комбінат харчових концентратів»), печива з зефірним оздобленням ( ТОВ «Інверт»), шоколадних батончиків (АТ «Житомирські ласощі»), біскітного печива «Яффа» (ТОВ «Солодка Долина») та печива-сендвіч (ТОВ «Домінік Ко»); закінчуючи такими виробами як: печиво без глютену та лактози (ПП «Будьмо Здорові», ТМ «Smakuli»), шоколадні вироби ручної роботи з керобу (ТОВ «Leopol»), закарпатська пастила (ТОВ «OGO FOOD»), сирні снеки (ТОВ «Prime Sneck») та льодяники різноманітної форми із сублімованими фруктами (ТМ «LOL&POP»).

Представники компаній національного стенду також ознайомлювалися із новаціями та трендами в кондитерській та снековій галузях, та провели понад сотень перемовин з потенційними міжнародними байерами, постачальниками сировини та інгредієнтів, які відвідували виставку ISM.

Після повернення в Україну учасники національного стенду поділилися своїми враженнями, зокрема, менеджер з експорту ТОВ «Інверт» Олена Кліщ зазначила: «Ця виставка дала нам ще одну можливість показати Європі ,що українські компанії слідкують за світовими тенденціями у сфері кондитерських виробів та можуть гідно представити Україну у цій сфері. Нові знайомства, нові ідеї, нове натхнення…. Це все те, заради чого ми відвідали цю виставку!».

В свою чергу, Людмила Сіденко, директор АТ «Житомирські ласощі», подякувала GIZ за можливість представляти компанію на виставці ISM, а також за допомогу та надання всього необхідного для проведення зустрічей з потенційними та діючими партнерами в комфортних умовах та теплій атмосфері.

Осторонь не залишилися і представники ПрАТ «Дніпровський комбінат харчових концентратів»: «Ми були раді представити європейським мережам магазинів та дистриб’юторам продуктів харчування свою продукцію: кондитерські вироби (трубочки, батончики, подушечки, вафлі), кукурудзяні палички, солоні снеки, сухі сніданки, супи миттєвого приготування, панірувальні сухарі, кава, кавові напої, какао, киселі. Розширення можливостей співпраці є важливим аспектом стратегії розвитку нашого підприємства»-повідомив директор департаменту продажів Олександр Криволап.

Також своїми враженнями від виставки ISM поділилася директор ПП «Будьмо здорові» (ТМ «Smakuli») Руслана Римарська: «Наше підприємство вперше брало участь у такі масштабній виставці.  Дуже ефективною була підготовка до виставки, котра включала навчальні вебінари, опрацювання матеріалів на платформі IPD та виконання домашнього завдання щодо формування цінової та унікальної торгової пропозиції, а також презентації компанії. Важливим успішним елементом підготовки була робота консультантів, котрі організовували в2в зустрічі. Під час виставки ми отримали багато схвальних відгуків про нашу продукцію від відвідувачів стенду, та провели 13 попередньо спланованих b2b зустрічей. Вдячні Асоціації та особисто Олександру Балдинюку за створення такої можливості для нашого підприємства».

Нет ответов пока

New Food Summit 2023

Компанія IdeasFirst спільно з Volia Agri-Food Park, Enzym Group та МХП запрошують на першу в Україні подію про ідеї, технології та бізнеси, які змінюють ринок їжі – New Food Summit (@https://www.facebook.com/NewFoodSummit). Захід відбудеться 21–22 листопада 2023 року в Києві.

Коротко про формат події:

Більш ніж 45 доповідачів — експертів ринків з міжнародних та українських компаній.

Спеціальні блоки, присвячені змінам у ритейлі та розвитку доставки.

EXPO-зона, в якій будуть представлені інноваційні рішення та технології для Agrі- та Food-сфер.

Нетворкінг-сесії з потенційними партнерами та інвесторами, неформальне спілкування та обмін досвідом.

На події очікується понад 350 учасників з таких сфер: FMCG-корпорації, агрохолдинги, виробники харчових інгредієнтів та пакування, дистриб’ютори та ритейлери, гравці ринку доставки, інвестори та стартапи у галузі Food Tech, Bio Tech, Health Tech тощо.
Деталі та реєстрація: https://bit.ly/3MhrSh3

Нет ответов пока

Асоціація «Укркондпром» запрошує виробників кондитерської продукції долучитися до ініціативи VTrade Confectionery Foods

Ініціатива VTrade Confectionery Foods реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для допомоги українським виробникам кондитерської продукції  продовжувати в умовах Covid-19 розширення географії  експорту та  поглиблювати торговельні  відносини з країнами ACEAH та країнами Перської Затоки, шляхом реалізації двох компонентів проекту:

І компонент – Онлайн В2В зустрічі.

За допомогою місцевих консультантів – резидентів КСА та Філіппін, буде сформовано базу потенційних партнерів –  імпортерів та дистриб’юторів кондитерської продукції з країнами ACEAH та Перської Затоки та організовані індивідуальні онлайн B2B переговори з українськими виробниками.  В рамках проекту планується провести щонайменше  по 60 онлайн B2B переговорів з імпортерами в кожному з цих регіонів в період січень-квітень, 2021 року.

II компонент – Торговельні місії на Філіппіни та в Саудівську Аравію.

Коли дозволять обмеження, зумовлені пандемією  Covid-19, для українських виробників будуть організовані торговельні місії в зазначені країни для зустрічі з місцевими баєрами харчової продукції (орієнтовно – липень-серпень 2021 р.).

Умови участі для українських виробників:

•         Наявність досвіду виконання експортних контрактів;

•         Наявність англомовного сайту та каталогів, а також англомовних менеджерів для проведення В2В переговорів;

•         Наявність необхідних сертифікатів та відповідність вимогам для збуту продукції на відповідні ринки.

Щоб долучитися до ініціативи VTrade Confectionery Foods, українським виробникам кондитерської продукції треба подати заявку за формою  https://forms.gle/jrHLXx5aauyPKg3x7  до 15 січня 2021 року.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Програма USAID КЕУ підтримує стартапи й малі та середні підприємства з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Нет ответов пока

Асоціація “Укркондпром” взяла участь у Конференції «Технології виробництва та пакування кондитерських виробів

16 вересня 2020 року в Києві пройшла Конференція «Кондитерська галузь в умовах нових викликів», в якій взяв участь президент Асоціації “Укркондпром”- Олександр Балдинюк.

Під час свого виступу Олександр Балдинюк повідомив, що  за результатами першого півріччя 2020 року обсяги експорту української кондитерської продукції залишились приблизно на рівні минулого року (115 тис.тонн експортовано за 6 місяців  2020 р., в той час як в першому півріччі 2019р. цей показник становив 114,7тис.тонн), динаміка зростання експорту сповільнилась в том числі через Covid-19. Щодо імпорту, то переважна частина кондитерської продукції зараз імпортується  в Україну з таких країн як:  Польща (31%), Австрія, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Італія, Болгарія, Туреччина(9,3%).

Олександр Балдинюк також розповів про проблеми галузі, зокрема, стосовно необхідності законодавчого врегулювання реєстрації місць зберігання алкоголю, що використовується для власних виробничих потреб у якості інгредієнта; обмеження кількості транс-ізомерів в продуктах харчування; відсутності Державного реєстру щодо харчових добавок тощо.


Посилання на відео-ролик з конференції “Кондитерська галузь в умовах нових викликів 2020” – https://www.youtube.com/watch?v=psVAwaKkdvc&feature=youtu.be

Нет ответов пока

Старые записи »