Склад ТКС 152

Додаток 1

до п. 3.1 Положення про ТК 152

ПЕРЕЛІК

організацій-колективних членів

ТК 152 «Продукція кондитерська та харчоконцентратна» та їх уповноважених представників

Назва організації

Повноважний представник

1

Асоціація «Укркондпром» Кожанов Юрій Григорович, радник Президента на громадських засадах,

Голова ТК 152

2

Асоціація «Укркондпром» Науменко І.Б. головний спеціаліст, секретар ТК 152

3

ІПДО НУХТ Оболкіна Віра Іллівна, завідувач кафедри хлібопекарських та кондитерських виробництв, д.т.н.,

Заступник Голови ТК 152

4

Департамент продовольства Мінагрополітики України Левицька Людмила Григорівна, головний спеціаліст відділу  технічного регулювання харчових технологій та інноваційного розвитку

5

Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів (ДП «Укрметртестстандарт») Крицька Євгенія Миколаївна, начальник науково-технічного відділу стандартизації науково-технічного центру стандартизації, інформаційного забезпечення.

6

Український національний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки України Дорохович Антонелла Миколаївна, професор кафедри хліба, кондитерського і макаронного виробництва, д.т.н.

 

7

Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації і сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») Андрощук Валентина Вікторівна, начальник науково-дослідного відділу стандартизації матеріалів, сировини та в агропромисловому комплексі науково-дослідного інституту стандартизації

 

8

Міністерство охорони здоров’я України,

Київська міська санепідемстанція

Воробйова Тетяна Вікторівна, експерт гігієни харчування відділу санітарно-епідеміологічної експертизи

9

Київський національний торговельно-економічний університет Карпенко Петро Олександрович, професор кафедри технології і організації ресторанного господарства, д.м.н.

10

ПАТ «ВО КОНТІ» Денисенко Антоніна Дмитрівна, директор по стандартизації і сертифікації

11

Дочірне підприємство «Кондитерська корпорація «РОШЕН» Ярандін Володимир Анатолійович, технічний директор

12

ПАТ «Харківська бісквітна фабрика»

 

Євглевська Лідія Леонідівна, начальник служби якості

13

ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів» Краснопер Ірина Валеріївна, головний технолог

14

ПАТ «Крафт Фудз Україна» Голєва Світлана Олексіївна, супервайзер по роботі з науковими та регуляторними питаннями

15

ТДВ «ЖЛ» Гаращук Тетяна Іванівна, керівник служби якості та сертифікації продукції

16

ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» Сорока Галина Миронівна, провідний фахівець відділу розвитку

17

ЗАТ «Одесакондитер» Александрова Тетяна Ігорівна, завідуюча виробничо-технологічним відділом

18

ТОВ «Торговий дім «Крахмалопродукт» Фесенко Світлана Вікторівна, заступник директора з якості

Богданов Єгор Серафімович, менеджер в сфері розвитку та досліджень

19

ПАТ «АВК» Томілкіна Любов Володимирівна, начальник відділу технологічної документації дирекції дослідження та розвитку, контролю якості