Загальна інформація

АСОЦІАЦІЯ «УКРКОНДПРОМ» є єдиним галузевим об’єднанням виробників кондитерської, харчоконцентратної, крохмалепатокової продукції та кави в Україні.

Асоціацію було створено 10.12.2009 року як господарську неприбуткову організацію.

Асоціація є наступницею ЗАТ «Укркондитер».

Основними задачами Асоціації є налагодження ефективного діалогу між бізнесом та владою, досягнення розумного балансу між державним регулюванням і інтересами розвитку бізнесу, боротьба за просування української продукції на зовнішні ринки.

До складу Асоціації входить 21 учасник – провідний виробник кондитерської, крохмалепатокової та харчоконцентратної галузі, серед котрих ДП «КК «Рошен», ПАТ «АВК», ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», ПрАТ «Монделіс Україна», ТДВ «ЖЛ», ПАТ «Полтавакондитер», ТОВ «Нестле Україна», СП «Галка Лтд», ТОВ «ТД «Крахмалопродукт».

Учасниками Асоціації забезпечується близько 60% — кондитерського, 70% харчоконцентратного та 100% — крохмалепатокового виробництва в загальному обсязі виробництва галузі в Україні.

На базі Асоціації функціонує Центральна галузева дегустаційна комісія з оцінки якості кондитерських виробів, харчових концентратів, кави, чаю та напоїв на їх основі, на засіданнях якої щорічно розглядається біля 400 нових видів продукції.

Членами Технічного комітету стандартизації ТК 152 «Продукція кондитерська та харчоконцентратна», який розробляє галузеві стандарти, було прийнято рішення про передачу Асоціації функцій секретаріату ТК 152.