Україна не стане винятком: у всьому світі очікується подорожчання популярного продукту

Бер 18 2024 Опубликовал в Діяльність, Надходження, Новини

Світова шоколадна криза посилюється – африканські заводи із перероблення какао-бобів призупиняють роботу. Це призведе до глобального зростання цін на шоколад, який у майбутньому може стати делікатесом. Українські виробники кондитерських виробів до того ж перебувають під додатковим тиском – через складнощі з логістикою на тлі польскої блокади кордону.

Як повідомляє Reuters з посиланням на слова трейдерів, у світі очікується зростання цін на шоколад через призупинення роботи заводів із перероблення какао-бобів у Гані та Кот-д’Івуарі. “Виробники шоколаду не можуть виробляти продукцію із сирого какао та сподіваються на переробні заводи. Проте, переробні підприємства стверджують, що вони не мають можливості придбати какао-боби“, – зазначено у повідомленні.

Протягом останнього року ціни на какао зросли більш ніж вдвічі, кілька разів оновивши історичні максимуми. Виробники шоколаду вже підвищили ціни для споживачів після трьох років неврожаю какао, і, ймовірно, очікується четвертий неврожайний рік у Гані та Кот-д’Івуарі, що виробляють майже 60% світового обсягу какао.

З повним текстом статті можна ознайомитися за посиланням: https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/economy/ukraina-ne-stane-vinyatkom-u-vsomu-sviti-ochikuetsya-podorozhchannya-populyarnogo-produktu.htm

Нет ответов пока

Залишити відповідь