20-22.10.2015 відбудеться VIII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hі-Tech – головна подія лабораторної індустрії в Україні

Сер 19 2015 Опубликовал в ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

LAb

20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VIII Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії в Україні, яка охоплює весь спектр обладнання та інструментарію, меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів та видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Мета виставки – в умовах стрімких євроінтеграційних процесів, сприяти підвищенню кваліфікації фахівців галузі, обміну досвідом з міжнародними колегами, укладанню довгострокових ділових стосунків та впровадженню інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України.

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники і постачальники обладнання, матеріалів і технологій для лабораторій різного профілю.

Наші відвідувачі – керівники та фахівці профільних установ та контрольно-інспекційних органів, підприємств різних галузей та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних, клініко-діагностичних та інших типів лабораторій.

Організатори виставки – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Захід проходить за підтримки – профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної служби України з лікарських засобів, Державної екологічної інспекції України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, Національної академії аграрних наук України.

Генеральний партнер: «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ».

Партнери та учасники (2008-2014 рр.): ALT Україна; «Укроргсинтез»; «ШимЮкрейн»; «АЛСІ-ХРОМ»; «АЛСІ ЛТД»; «Мелітек-Україна»; «TOKYO BOEKI TECHNOLOGY LTD»; «LECO-Україна»; «МАКРОЛАБ ЛТД»; «Новації»; «Донау Лаб Україна»; «Інтеро»; «СТАСЕНКО і Партнери»; «Сарторіус Груп Україна»; «САРТОРІУС УКРАЇНА»; «Аналітек»; «БАЛТІК БІО ТРЕЙД»; «Брукер Оптікс Україна»; «Завлаб»; «Лаблогістикгруп»; «Нікомед»; «Ріана Альянс»; «Сі Сі Ес Сервіс»; «СОК ТРЕЙД»; «Спектран»; «ТЕХНОПРОЛАБ»; «Термо Техно Україна»; «Склоприлад»; «ТермоінжинІрИнг»; «ШЕЛТЕК України»; «ЮНІЛАБ»; «Експерт»; «Біола»; «Елватех»; «МіксЛаб»; «Анкар-Агро»; «Вента Лаб»; Intertech Corporation; Labor-Technik; «ОПТЕК»; «Укрдіагностика»; «Рамінтек»; «Медігран»; «Авантіс МЛК», «BCM Україна»; НВЛ «Гранум»; НВФ «Сіместа ВААЛ»; «Біо Тест Мед»; «Інтермедіка»; «ТЕСПРО»; «Рош Україна»; «Вектор-Бест-Україна» та багато інших.

Світові торговельні марки, представлені протягом семи років: Kett Irvne Scientific; Acros organics; Nikon; IKA-Werke Gmbh & Co. KG; CEM; Fisher Scientific; Nabertherm GmbH; NETZSCH-Gerätebau GmbH; Retsch; Agilent Technologies; Shimadzu; METTLER TOLEDO; BINDER GmbH; EPPENDORF; ESCO; Olympus; BRUKER; JEOL; Rigaku; OXFORD Instruments Analytical; DENYO; LECO; INSTRON-Division of ITW Limited; Precisa; Leica Microsystems; Leica Biosystems; Waters; Merk Millipore; PerkinElmer; Berghof; Thermo Fisher Scientific; TA Instruments; Kern; Photron; LLG; Carl Zeiss; Roche Diagnostics; Abbott Diagnostics; Bio-Rad; BioSystems S.A; Sysmex; Beckman Coulter і багато інших.

Для експонентів майданчик LABComplEX – ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення пізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Виставка – унікальний інтегрований проект, який об’єднує найбільшу спеціалізовану виставку, що не має аналогів в Україні, та змістовну науково-практичну та ділову програми.

За час роботи виставки, подію відвідали більше 25 000 фахівців з України, країн СНД і далекого зарубіжжя, було проведено 108 науково-практичних заходів, доповідачами виступили понад 400 міжнародних експертів, відбулися 53 технічні екскурсії по експозиційній частині.

У рамках виставки:

  • Лабораторні технології
  • Аналітика
  • Біотехнології
  • Лабораторна медицина

Тематика охоплює всі аспекти комплексного забезпечення лабораторій та лабораторного аналізу в різних галузях промисловості, наукових дослідженнях і медицині.

Для фахівців учасники виставки презентують новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю і багато іншого.

Вперше на LABComplEX будуть представлені інноваційні технології для науково-дослідних робіт у біотехнологічних процесах, зокрема, у промисловості, аграрному секторі та біомедицині.

Традиційні науково-практичні заходи від експертів профільних відомств, державних науково-дослідних установ, вітчизняних і міжнародних асоціацій, закладів післядипломної освіти та вищих навчальних закладів:

  • Трьохденні інтенсивні навчальні семінари, круглі столи, конференції, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, обговоренням проблемних питань галузі
  • Спеціальна програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектору»
  • Спеціальна програма «Дні фармацевтичної промисловості»
  • Спеціальна програма «Дні ветеринарної медицини»
  • Спеціальна програма «Дні лабораторної медицини»
  • Українська лабораторна школа – актуальні майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, кваліфіковані поради експертів, професійні консультації, нові методи і методики досліджень

LABComplEX Innovation – зона відкритих презентацій новітнього обладнання та приладів, інноваційних розробок і проектів, що використовуються в лабораторіях.

LABComplEX Demo-тури – спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині, в програму яких входять презентації обладнання всесвітньо відомих торгових марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень.

NEW! Demo-тури для офіційних гостей та делегацій, B2B зустрічі.

Вхід – вільний, за умови реєстрації.

Відкрийте для себе світ сучасних вітчизняних і закордонних досягнень лабораторної індустрії – відвідайте

VIII Міжнародну виставку LABComplEX

20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б!

Детальна інформація:

Тел./Факс: +380 (44) 206-10-19, 206-10-16

marketing@labcomplex.com

www.labcomplex.com

Нет ответов пока

Залишити відповідь