13-15 вересня 2016 року відбудеться 21-а Спеціалізована виставка кондитерської промисловості «SWEETS UKRAINE»

Сер 22 2016 Опубликовал в ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

sweets_ukraine_2016

Дата: 13-15 вересня 2016

Місце проведення:

Київ, Броварський проспект, 15, МВЦ, павільйон №3

Подія: 21-а Спеціалізована виставка кондитерської промисловості «SWEETS UKRAINE»

Організатори: ВК «АККО Інтернешнл», Асоціація «Укркондпром»

13-15 вересня в Києві в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій відбудеться 21-я Спеціалізована виставка кондитерської промисловості «SWEETS UKRAINE».

Кондитерська галузь – одна з найбільш розвинених галузей харчової промисловості України. Загальний обсяг виробництва підприємств складає понад 1 млн. тон продукції в рік, що дозволяє повністю забезпечити потреби внутрішнього ринку і експортувати значні обсяги продукції за кордон.

Практично всі товарні групи кондитерської промисловості розвиваються завдяки освоєнню виробниками нових рецептур і модернізації технологічного обладнання.

Саме реалізації цих завдань присвячена виставка «SWEETS UKRAINE» – ознайомити виробників кондитерської промисловості з новими технологіями та сучасним обладнанням, і, в той же час, продемонструвати власні здобутки – нові види продукції та рецептури.

В сучасних умовах для створення конкурентоспроможної продукції підприємства повинні здійснювати перехід на більш широкий асортимент або спрямувати свою увагу на нові сегменти ринку.

В рамках виставки «SWEETS UKRAINE» запланована низка тематичних заходів:

  • Професійний дегустаційний конкурс «Солодкий тріумф»
  • Професійний конкурс упаковки для кондитерських виробів «Тріумф упаковки»

Нагородження переможців конкурсів відбудеться під час роботи виставки.

  • 3-тя Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція “Досягнення та перспективи розвитку кондитерської галузі”. Учасники виставки можуть виступити на конференції зі своїми доповідями.

Пропонуємо постачальникам обладнання виступити на конференції з доповідями- презентаціями своїх товарів.

Для учасників Всеукраїнського тижня харчових технологій, інгредієнтів та технологій – участь в конференції – БЕЗКОШТОВНА

«SWEETS UKRAINE» це ефективний інструмент для просування продукції, пошуку партнерів та отримання інформації. Скористайтесь цією унікальною можливістю – чекаємо на вас!

Докладно: http://sweetsexpo.com.ua

З питань участі звертайтесь: Олена Кривоніс моб. +38 063 233 2562

International@acco.kiev.ua

Нет ответов пока

Залишити відповідь