SWEETS & BAKERY Ukraine’ 2014

Лис 25 2013 Опубликовал в ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Виставкова компанія «АККО Інтернешнл» та Асоціація «Укркондпром» пропонують всім охочим взяти участь у Юбілейній  20-ій спеціалізованій виставці кондитерської та хлібопекарської промисловості «Sweets & Bakery Ukraine’ 2014», яка відбудеться з 07 по 09 жовтня 2014р. за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України у Виставковому Центрі «АККО Інтернешнл» за адресою: Київ, проспект Перемоги, 40-Б (парк ім. О.Пушкіна).

Виставка добре відома серед вітчизняних та іноземних фахівців і має репутацію головного галузевого заходу в Україні.

За 20 років існування «Sweets & Bakery Ukraine» у виставці брали участь підприємства з України, Білорусі, В’єтнаму, Греції, Грузії, Індії, Італії, Йорданії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Південної Кореї, Росії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Фінляндії, Швейцарії та інших країн.

В експозиції виставки традиційно демонструються готові кондитерські та хлібобулочні вироби, а також все необхідне для виробництва, упаковки та торгівлі ними.

За традицією в рамках виставки «Sweets & Bakery Ukraine’ 2014» будуть проводитись Професійні конкурси:

  • «Солодкий тріумф» – дегустаційний конкурс кондитерських та хлібопекарних виробів. На конкурс подається  готова продукція, напівфабрикати вітчизняного та імпортного виробництва.
  • «Тріумф упаковки» – конкурс упаковки для кондитерських виробів. В конкурсі оцінюються зразки готової продукції серійного виробництва.

08 жовтня 2014 року – у другий день роботи виставки, відбудеться нагородження переможців конкурсу.

Результати конкурсів розповсюджуються серед друкованих та  електронних ЗМІ, що додатково привертає увагу до нової продукції та підвищує її престиж у покупців.

Сподіваємось, що впровадження  таких рішень  допоможе Вам прийняти позитивне рішення щодо участі у виставці «Sweets & Bakery Ukraine’ 2014» та зроблять її більш ефективною.

Нет ответов пока

Залишити відповідь