Розпочала роботу Міжнародна виставка кондитерської промисловості Sweets & Bakery Ukraine 2012

2-го жовтня 2012 року в м.Києві розпочала роботу 18-та Міжнародна спеціалізована виставка кондитерської промисловості Sweets&Bakery Ukraine 2012. Організатором виставки є компанія “АККО Інтернешнл”, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Асоціації “Укркондпром” та Національного університету харчових технологій.

Цьогоріч у виставці приймають участь більше 70 компаній з України, Німеччини, Росії та Фінляндії. Вони демонструють готові кондитерські та хлібобулочні вироби, в тому числі шоколад та какаовмісну продукцію, цукерки, випічку, торти, східні солодощі, а також напівфабрикати, сировину та інгредієнти. В експозиції демонструється технологічне обладнання, кондитерський інвентар та упаковка.

Асоціація “Укркондпром” представлена на виставці продукцією Корпорації “Бісквіт-Шоколад”, ЗАТ “Одесакондитер”, ЗАТ “Дніпропетровський комбінат харчових концентратів”, ТД “Інтерстарч”.

Ділова програма виставки Sweets&Bakery Ukraine 2012 насичена заходами актуальних для галузі тематик, що стосуються найважливіших питань галузі, а також презентаціями учасників.

 

 

Нет ответов пока

Залишити відповідь